Başkan Tütüncü Kamu Kurumları Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor.Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel’i ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’de turizme katkı verecek müşterek çalışmalarla...

Başkan Tütüncü Kamu Kurumları Ziyaretlerini Sürdürüyor

banner390
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel’i ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’de turizme katkı verecek müşterek çalışmalarla ilgili fikir paylaşımında bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy’un da eşlik ettiği ziyarette Başkan Tütüncü ve Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Selim Erol’u ziyaret eden Tütüncü, son olarak Kadastro İl Müdürü Fatih Ata’yi ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Mustafa Sağdur, İmardan Sorumlu Başkan Danışmanı Ramazan Eciş’in de eşlik ettiği ziyarette, Kepez’in mülkiyetle ilgili sorunlarının çözümüne dönük çalışmalar değerlendirildi.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Başkan Hakan Tütüncü, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumlarıyla yapılacak olan karşılıklı çalışmalara ve işbirliklerine önem verdiklerini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.