Büyükşehir Belediyesi Gezici Çocuk Filmleri Şenliği Düzenliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sinemaya gitme imkanı bulamayan ilçelerdeki çocuklar için sinemayı ayaklarına götürüyor. 1.Gezici Çocuk Filmleri Şenliği, 19 Aralık’ta Elmalı ilçesinden başlıyor.Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı...

Büyükşehir Belediyesi Gezici Çocuk Filmleri Şenliği Düzenliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sinemaya gitme imkanı bulamayan ilçelerdeki çocuklar için sinemayı ayaklarına götürüyor. 1.Gezici Çocuk Filmleri Şenliği, 19 Aralık’ta Elmalı ilçesinden başlıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Gezici Çocuk Filmleri Şenliği, ilk olarak Elmalılı çocuklarla buluşacak. Çocuklar sinema keyfinden mahrum kalmasınlar diye yola çıkan Gezici Çocuk Filmleri Şenliği kapsamında 19 Aralık Cuma günü Elmalı Halk Eğitim Merkezi’nde 11.00 ve 13.00 seanslarında çocuk filmleri gösterilecek.

Çocuklara sinemayı sevdirmek ve sinemaya gidemeyen çocuklara sinema keyfini yaşatmak amacıyla düzenlenen şenlik, Antalya’nın tüm ilçelerini gezecek. Ücretsiz olarak düzenlenen sinema seanslarına tüm çocukların davetli olduğu belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.