Devlet Hastanesi’ne 6 Yeni Doktor Atandı

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ile Acil Polikliniğine 5 pratisyen hekim atandı.Sağlık Bakanlığının son atama kararnamesi ile Çankırı Devlet Hastanesi’nden Korkuteli Devlet Hastanesi’ne atanan Fizik...

Devlet Hastanesi’ne 6 Yeni Doktor Atandı

banner390
Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ile Acil Polikliniğine 5 pratisyen hekim atandı.

Sağlık Bakanlığının son atama kararnamesi ile Çankırı Devlet Hastanesi’nden Korkuteli Devlet Hastanesi’ne atanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Hanife Hale Baloğlu, Şırnak Uludere Devlet Hastanesi’nden Korkuteli Devlet Hastanesi Acil Servis’e atanan Dr. Zübeyde Ateşoğlu Yardımcı, Bursa Devlet Hastanesi’nden Korkuteli’ne atanan Dr. Mine Emirhan, Dr. Gizem Yerlikaya Orhan, Dr. Osman Aydın ve Dr. Mehmet Özer Acil polikliniğinde hizmet vermeye başladılar.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanının Sağlık Bakanlığı bilgisi dahilinde dışarıdan atamasının yapıldığı ancak önümüzdeki günlerde göreve başlayacağını belirten Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke, "Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen 6 yeni doktor göreve başladılar. Artık Acil Servis’te pratisyen hekimlerimiz iki kişi nöbet tutacaklar. Yoğunluk azalmış, hastalarımız beklemeden tedavi hizmetini almış olacak" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.