Dösiad, Patlama İle İlgili Açıklama Yaptı

Döşemealtı Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetimi, Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana gelen patlama ile ilgili yazılı açıklama yaptı.DÖSİAD yönetiminin yaptığı yazılı açıklamada, OSB’de yaşanan olayın büyük üzüntü verici...

Dösiad, Patlama İle İlgili Açıklama Yaptı

banner390
Döşemealtı Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetimi, Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana gelen patlama ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

DÖSİAD yönetiminin yaptığı yazılı açıklamada, OSB’de yaşanan olayın büyük üzüntü verici olduğu kaydedilirken, şöyle denildi:

”İki vatandaşımızın yaşamını kaybettiği ve 17 kişinin de yaralandığı elim kaza camiamızı derin üzüntüye boğmuştur. Ailelerine ekmek götürmek için gece gündüz çalışan kardeşlerimizin başına gelen bu felaketin acısı tarifsizdir. Meydana gelen kaza sonrası hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Olayın yaşandığı işyeri sahiplerine de geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, böylesi acı hadiselerin bir kez daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.