Gazeteciler Cemiyeti’nden Koordinatör Şahin’e Ziyaret

Manavgat Gazeteciler ve İnternet Gazetecileri Cemiyeti Derneği, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin’i makamında ziyaret etti.Ziyarete Manavgat Gazeteciler ve İnternet Gazetecileri Cemiyeti Derneği Başkanı Abdurrahman...

Gazeteciler Cemiyeti’nden Koordinatör Şahin’e Ziyaret

banner390
Manavgat Gazeteciler ve İnternet Gazetecileri Cemiyeti Derneği, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Manavgat Gazeteciler ve İnternet Gazetecileri Cemiyeti Derneği Başkanı Abdurrahman Şahin, Başkan Yardımcısı Sedat Manav, Deniz Ekici, Muhasip Üye Fatih Hepokur ve Genel Sekreter Arif Kaplan hazır bulundular.

Manavgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdurrahman Şahin ziyarette yaptığı konuşmada, Manavgat Gazeteciler Cemiyeti’nin 1. Olağan Genel Kurulu’nu yaparak yönetim ve denetim kurullarını belirlediklerini ve çalışmalara başladıklarını belirtti.

Koordinatör Ömer Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Gazeteciler toplumun aynasıdır. Cemiyetin Manavgat’ın çıkarları doğrultusunda çalışacağına ve Manavgat’a büyük katkıları sağlayacağına inanıyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.