banner417
18 Aralık 2014 Perşembe 10:08
53 Okunma
İhracat Ödülleri Sahiplerini Buluyor
banner416
Batı Akdeniz bölgesinin ekonomisine kısa, orta ve uzun vadede yön verecek "Ekonomi Zirvesi", Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi başkanlığında 19 Aralık’ta toplanıyor. Zirve sonrasında bölge ihracatına damgasını vuran firmalar ödüllendirilecek.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından organize edilen "İhracat Ödül Töreni"nin 19 Aralık Cuma günü Akra Barut Otel’de düzenleneceğini bildirdi. Ödül törenine Antalya, Burdur ve Isparta illerinin valileri, milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK ve ihracatçı firmaların temsilcilerinin katılacağını belirten Satıcı, Ekonomi Zirvesi’nde bölgenin ekonomik durumu hakkında bilgi verilirken, beklentiler ve gelecek projeksiyonları hakkında konuşmalar yapılacağını ifade etti.

Ekonomi Zirvesi’nin ardından ödül töreninin gerçekleştirileceğini belirten Satıcı, BAİB üzerinden en fazla ihracat yapan ilk 5 firma ile her sektörün en fazla ihracat yapan ilk 3 firmanın ödüllendirileceğini kaydetti.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64