Istanaz Müzik Topluluğu Sponsor Arıyor

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde kurulan "Istanaz Müzik Topluluğu" kendilerine destek olarak sponsor arıyor. Sevim Cevat Soyiç Halk eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurulan Istanaz Müzik topluluğu, 18 Kasım’da bir konser verecek.Korkuteli...

Istanaz Müzik Topluluğu Sponsor Arıyor

banner390
Antalya’nın Korkuteli ilçesinde kurulan "Istanaz Müzik Topluluğu" kendilerine destek olarak sponsor arıyor. Sevim Cevat Soyiç Halk eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurulan Istanaz Müzik topluluğu, 18 Kasım’da bir konser verecek.

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Istanaz Müzik topluluğu 18 Kasım’da Şehitler Anıtı’nda düzenlenecek olan öğrenme haftası etkinlikleri kapsamında bir konser verecek. Konser öncesinde günlük çalışmalarını Sevim Cevat Soyiç Halk eğitim Merkezi müdürlüğünde sürdüren topluluk, giyecekleri mahalli elbise için sponsor arıyor.

Müzik öğretmeni Veli Pepe, İngilizce öğretmeni Kübra Yılmaz, mali müşavir Aydın Gencer, İmam Ali Kaşlı, Berber Bayram Aslan, bağlama usta öğreticisi ve mahalli sanatçı Samet Bozan ve öğrenci Halil İbrahim Sungur’dan oluşan Istanaz Müzik Topluluğu, konserinde tamamı yöreye ait eserleri seslendirecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.