banner417
banner425
25 Ekim 2014 Cumartesi 11:47
30 Okunma
Karaceliloğlu,
banner416
Mali açıdan zor günler geçiren Korkuteli Belediyespor, "Bir Atkı da Sen Al" kampanyası kapsamında Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu’na bir atkı hediye etti.

Korkuteli Belediyespor Kulübü As Başkanı Mehmet Emin Kolan, kampanyası kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu’nu ziyaret etti. Karaceliloğlu’na yeşil-sarılı kulüp atkısını hediye eden As Başkan Mehmet Emin Kolan, kulüple ilgili bilgiler de verdi.

Korkuteli Belediyespor takımında 300 lisanslı sporcu olduğunu belirten Mehmet Emin Kolan, "Maddi imkanlarımız çerçevesinde gençlerimizin spor yapabileceği ve kendilerini geliştirecekleri olanaklar sunmaya çalışıyoruz. Futbol, tekvando, wushu ve güreş takımlarımız başarıdan başarıya koşuyor" diye konuştu.

Kolan’a başarılar da dileyen Karaceliloğlu ise "Büyükşehir Belediyesi olarak amatör olsun süper lig olsun gereken desteği her zaman yapacağız. Biz Korkuteli’mizi tanıtımına destek olan kim olursa olsun her zaman yanındayız. İlçemizin takımı olan Korkuteli Belediyespor’a gönülden destekliyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426