Kaş Esnaf Odası’ndan Aesob Başkanı Sevimçok’a Ziyaret

Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret etti.Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası, bağlı olduğu Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları...

Kaş Esnaf Odası’ndan Aesob Başkanı Sevimçok’a Ziyaret

banner390
Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret etti.

Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası, bağlı olduğu Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, Kaş esnafının her türlü sorun ve talepleri karşısında birlik olarak ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi. Sevimçok ayrıca, ilçe odalarının tümünün birden AESOB’un temsilcisi ve gözü kulağı olduğunu ifade etti.

Kaş Esnaf Odası Başkanı Ali Çalışkan ise göreve geldikleri ilk günden itibaren Kaş esnafının refahı için çalıştıklarını, esnafın tüm sıkıntılarına çare olmak için hizmet verdiklerini belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.