Kaymakam Tanrıkulu, Sporculara Moral Verdi

Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Korkuteli Belediyespor’un futbol takımının sabah kahvaltısına katılarak sporculara moral verdi.Kahvaltıya Kaymakam Erol Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı Mutluay Oskay ve İlçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz...

Kaymakam Tanrıkulu, Sporculara Moral Verdi

banner390
Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Korkuteli Belediyespor’un futbol takımının sabah kahvaltısına katılarak sporculara moral verdi.

Kahvaltıya Kaymakam Erol Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı Mutluay Oskay ve İlçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz katıldı. Kaymakam Erol Tanrıkulu, futbolcularla neşeli bir sohbet gerçekleştirdi. Tanrıkulu sporculara yaptığı konuşmada, “Siz gençlerin spor yapması beni çok mutlu etti.Yenmek, yenilmek şampiyon olmak önemli değil.Sizlerin takım ruhu ile hareket etmesi, kötü alışkanlıklar yerine spor yapmanız bizim için çok önemli.Bizler sizler manevi olarak yanınızdayız. Hep yanınızda da olacağız.Görev yaptığım ilçelerde daha önce sportif faaliyetlere destek olmaya çalıştım.Burada da destek olacağım.Bundan sonra fırsat buldukça maçlarınızı izleyeceğim” dedi.

Korkuteli Belediyespor As Başkanı Mehmet Emin Kolan da Kaymakam Tanrıkulu’na teşekkür ederek, “Sabah kahvaltımıza katılarak bizlere ve gençlere moral verdiğiniz, destek olduğunuz için teşekkür ederim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.