Kepez Belediyespor Kınıkspor İle Karşılaşıyor

Pazar günü Kınıkspor’la karşılaşacak olan Kepez Belediyespor, antrenmanlarını sürdürüyor.Oyuncular antrenmana, Teknik Direktör Mehmet Uğurlu gözetiminde açma ve germe hareketleri ile başladı. 15 dakika süren ısınma hareketlerinin ardından...

Kepez Belediyespor Kınıkspor İle Karşılaşıyor

banner390
Pazar günü Kınıkspor’la karşılaşacak olan Kepez Belediyespor, antrenmanlarını sürdürüyor.

Oyuncular antrenmana, Teknik Direktör Mehmet Uğurlu gözetiminde açma ve germe hareketleri ile başladı. 15 dakika süren ısınma hareketlerinin ardından oyuncular çift kale maç yaptı. Takım hakkında bilgi veren Teknik Direktör Mehmet Uğurlu, Kınıkspor karşılaşması öncesi önemli açıklamalar da bulundu. Uğurlu, Kınıkspor’un önemli bir rakip olduğunu söyledi.

Pazar günü oynanacak maça en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade eden Teknik Direktör Uğurlu, “Kaybetmeye ve puanlar vermeye tahammülümüz yok. Maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Çocuklarımız zaten o bilinç içerisinde. İnanıyorum ki Pazar günü iyi bir maç olacak. Kazanacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Pazar Günü oynanacak Kepez Belediyespor Kınıkspor karşılaşmasına tüm sporseverleri davet etti. Karşılaşma Pazar günü saat 14:00’da Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadyumu’nda oynanacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.