Korkuteli’nde "alo Mezarlık" Kuruluyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Birimi yeni yıl ile birlikte birçok hizmet şubesini aktif hale getiriyor.2015 yılı Ocak ayından itibaren Korkuteli’nde bir çok biriminin hizmete başlayacağını belirten Antalya Büyükşehir Belediyesi...

Korkuteli’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Birimi yeni yıl ile birlikte birçok hizmet şubesini aktif hale getiriyor.

2015 yılı Ocak ayından itibaren Korkuteli’nde bir çok biriminin hizmete başlayacağını belirten Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, "Alo Mezarlık" hatnının kurulumunan tamamlanmak üzere olduğunu bildirdi. Bir cenazenin kefeninden cenaze evinde kurulacak cenaze çadırına kadar her şeyle Büyükşehir Belediyesi’nin ilgileneceği ifade eden Hüseyin Karaceliloğlu, "Mezarlıklar Şubesi için 1 erkek bir kadın İlahiyat Fakültesi mezunu hoca, 4 definci, 6 mezarlık temizleyici, cenaze nakil aracı ve sürücüleri, 2 çadır kurucu görev alacak" dedi.

Korkuteli’nde Antalya’da verilen hizmetin aynısının verileceğini kaydeden Karaceliloğlu, "Amacımız vatandaşımızın bu acılı gününde yanında olup cenazesini eksiksiz olarak toprağa vermesini sağlamak" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.