banner417
banner425
06 Kasım 2014 Perşembe 18:04
78 Okunma
Köylülerin Köprü Sevinci
banner416
Antalya’nın Serik İlçesine bağlı Hasdümen Köylüleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’ndan, Su Kavuştu Deresi üzerine yapılmasını istedikleri köprünün inşaatında sona gelindi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı’nın talimatları doğrultusunda yapılan etüt ve incelemelerin ardından, Hasdümen Köyü Su Kavuştu Deresi üzerine köprü inşaatına başlandı.

DSİ Antalya Bölge Müdürü, Turkay Özgür şube müdürleri ile birlikte yapımı devam eden köprü inşaatındaki çalışmaları yerinde inceledi.

İncelemelerinin ardından bir açıklama yapan Turkay Özgür, “ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı tarafından verilen talimat doğrultusunda Hasdümen Köyü Sindi Suyu (Su kavuştu) Deresi üzerine bir adet köprü yapımına başlanıldı. Köprü inşaatının yüzde 75’lik kısmı tamamlandı. İnsan için yapılan hiçbir yatırım boşa değildir. Bugün burada vatandaşlarımızın memnuniyetini görmek bizleride çok ama çok mutlu etmiştir” dedi.

Hasdümen Köyünden Mehmet Emin Taş’da, “ Osman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na sorunumuzu aktarmıştık. Sağolsun çok kısa bir zamanda bizi bu sıkıntıdan kurtarmak için DSİ gerekli çalışmayı başlattı.İnşallah köprümüzün yapımı tamamlanmak üzere Bakan Eroğlu’na bizzat teşekkür etmek için Antalya’ya gelmesini dört gözle bekliyoruz’’diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426