banner417
banner425
11 Aralık 2014 Perşembe 09:49
58 Okunma
Kyk Antalya’da Değişim Ve Dönüşüm Çalıştayı Yapacak
banner416
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği “Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı”, 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. Üç gün sürecek çalıştaya, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu yöneticileri, bölge müdürleri ve ilgili personel olmak üzere yaklaşık 215 kişi katılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ’Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’ 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. Krediler ve burslar, inşaat-emlak, idari işler, eğitim, insan kaynakları, iç denetim ve teftiş, teknolojik dönüşüm ve yönetim konu başlıklarının konuşulacağı çalıştay, 215 kişinin katılımıyla düzenlenecek.

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda (KYK) görevli genel müdür ve genel müdür yardımcıları, daire başkanları, KYK bölge müdürleri ve müdür yardımcıları ile birlikte ilgili personelin katılımıyla gerçekleştirilecek çalıştay ile kredi/burs ve yurt başvuru, değerlendirme, yerleştirme, kayıt, öğrenci takip, tesis kiralama, arsa ve malzeme tahsis, işletici seçimi süreçlerinin sisteme temel oluşturması ve gerekli kararların alınmasının amaçlandığı bildirildi.

Ayrıca çalıştayda 3 Temmuz 2014 tarihinde başlayan KYK’da yürütülen Değişim ve Dönüşüm Projesi kapsamında planlanan takvime uygun olarak analizi tamamlanan mevcut süreç uygulamalarında iyileştirme, geliştirme ve değişiklik konularının da tartışılacağı ifade edildi. Üç gün sürecek çalıştaydaki oturumların, KYK’da analiz çalışması yürütülen daire başkanlıkları bazında ve kritik öneme sahip iş süreçleri ve konuları odağında gerçekleştirileceği açıklandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426