Muratpaşa Belediyesi’nden 10 Mahalleye Daha Muhtarevi

Muhtarevlerinin yapımını sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Yüksekalan, Etiler, Doğuyaka, Bayındır, Kızılarık, Konuksever, Fener, Sinan, Güzeloba ve Altındağ Mahalle Muhtarevleri için ihaleye çıkıyor.Toplam 10 mahallenin muhtarevinin yapımını...

Muratpaşa Belediyesi’nden 10 Mahalleye Daha Muhtarevi

banner390
Muhtarevlerinin yapımını sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Yüksekalan, Etiler, Doğuyaka, Bayındır, Kızılarık, Konuksever, Fener, Sinan, Güzeloba ve Altındağ Mahalle Muhtarevleri için ihaleye çıkıyor.

Toplam 10 mahallenin muhtarevinin yapımını içeren ihalenin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceği, muhtarevlerinde muhtar odası, mutfak, tuvalet ve teras bulunacağı belirtildi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmette nitelikli, etkin, hızlı, yaşam standartını yükselten ve Muratpaşa yaşayanlarına yakışan olması kriterlerinden asla taviz vermeyeceklerini söyledi. Başkan Uysal, “Muhtarlarımızla karşılıklı iyi niyet ve işbirliği çerçevesinde çalışıyoruz. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız için sağlıklı, modern ortamlar yapıyoruz. Muhtarevlerimiz en kısa sürede hizmete girecek” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.