Muratpaşa’da Hobi Kursları Başladı

Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Muratpaşa Kaymakamlığı Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlenen hobi kursları 10 bölgede başladı.Değirmenönü, Meydankavağı, Çağlayan, Kozaklı, Meltem,...

Muratpaşa’da Hobi Kursları Başladı

banner390
Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Muratpaşa Kaymakamlığı Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlenen hobi kursları 10 bölgede başladı.

Değirmenönü, Meydankavağı, Çağlayan, Kozaklı, Meltem, Şirinyalı, Etiler, Tek Kapılı Han, Ermenek ve Konuksever kurs merkezlerinde mefruşat, keçe, dikiş nakış, takı tasarım, rölyef, resim, heykel, seramik, çini, sabun, mum ve dekoratif örtü dikimi kursları veriliyor. Hafta içi her gün düzenlenen kurslara yaklaşık 2 bin kişi katılıyor.

Ev ekonomisine katkı koymak isteyen kadınların ve serbest zamanlarını değerlendirmek isteyen vatandaşların adresi konumuna gelen Muratpaşa Belediyesi’ne ait kursların sertifikalı olduğunu söyleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Deniz Demirel, “Kurslarımız Haziran ayı başında sona erecek” dedi.

Kurslara kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların Değirmenönü Kurs Merkezi’ne başvurabilecekleri belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.