Muratpaşa’dan Cemevi’nde Oruç Açma Buluşması

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ramazan ayında olduğu gibi Muharrem ayında da vatandaşlarla buluşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ramazan ayında olduğu gibi Muharrem ayında da çeşitli programlarla...

Muratpaşa’dan Cemevi’nde Oruç Açma Buluşması

banner390
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ramazan ayında olduğu gibi Muharrem ayında da vatandaşlarla buluşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ramazan ayında olduğu gibi Muharrem ayında da çeşitli programlarla vatandaşlarla bir araya geliyor. Ramazan ayı iftar sofralarını her gün farklı bir mahalleye taşıyan Başkan Ümit Uysal’ın Konuksever Mahallesi’nde yer alan Cemevi’nde düzenlediği oruç açma yemeğine çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu anlamlı ayda tüm inanan insanların ibadetlerinin kabul olmasını dileyen Başkan Uysal, yemekten sonra Cemevi’nde mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. Cemevi’nde düzenlenen oruç açma yemeğine Muratpaşa Belediye meclis üyeleri de katıldı. Muratpaşa Belediyesi Abdal Musa Kültür ve Tanıtım Derneği ve Altınova Pir Sultan Abdal Derneği’nde de oruç açma yemeği düzenledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.