Muratpaşa’dan Okullara “geri Dönüşüm Evi”

Muratpaşa Belediyesi, öğrencilere çevre duyarlılığı aşılamak için sorumluluk bölgesindeki tüm okullara Geri Dönüşüm Evi konumlandırıyor.Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Geri Dönüşüm Projesi kapsamında...

Muratpaşa’dan Okullara “geri Dönüşüm Evi”

banner390
Muratpaşa Belediyesi, öğrencilere çevre duyarlılığı aşılamak için sorumluluk bölgesindeki tüm okullara Geri Dönüşüm Evi konumlandırıyor.

Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Geri Dönüşüm Projesi kapsamında ilk, orta, lise ve dengi okullara Geri Dönüşüm Evi yerleştiriyor.Pilot okul olarak seçilen ve çevre eğitimi tamamlanan 7 okula Geri Dönüşüm Evi yerleştirildi. Muratpaşa’daki tüm okullara yerleştirilecek olan Geri Dönüşüm Evi tasarımında Expo 2016 çiçek ve çocuk temasına vurgu yapan resimler kullanıldı.

Öğrencileri eğitmek, bilgilendirmek ve geri dönüşüm bilincini yerleştirmek amacıyla eğitim çalışmaları yapan Muratpaşa Belediyesi bununla eş zamanlı olarak okullara “Geri Dönüşüm Evi” adlı ambalaj atıkları toplama konteyneri yerleştiriyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.