Muratpaşa’ya 4 Ödül

Hentbol Magazin dergisinin bu yıl düzenlediği 2013-2014 Yılın Hentbol Ödülleri’nde Muratpaşa Belediyespor 4 ödül kazandı.Bayanlar Süper Ligi’nin son üç sezondur şampiyonu olan Paşa’nın Melekleri En İyi Takım, A Milli takımında Kalecisi...

Muratpaşa’ya 4 Ödül

banner390
Hentbol Magazin dergisinin bu yıl düzenlediği 2013-2014 Yılın Hentbol Ödülleri’nde Muratpaşa Belediyespor 4 ödül kazandı.

Bayanlar Süper Ligi’nin son üç sezondur şampiyonu olan Paşa’nın Melekleri En İyi Takım, A Milli takımında Kalecisi olan Sevilay İmamoğlu Öcal En İyi Kaleci, Ukraynalı Milli Oyuncu Olga Lauik En İyi Sağ Oyun Kurucu, Antrenör Birol Ünsal’da En İyi Antrenör ödülünün sahibi oldu.

Muratpaşa Belediyespor’un 4 ödüle layık görüldüğü İstanbul Titanic Hotel’de düzenlenen törene Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Şube Sorumlusu Özgür Karagöz de katıldı.

Törende konuşan Başkan Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyespor’un En İyi Takım seçilmesinin mutluluk verici olduğunu belirterek, “Spor kulübümüz yönetimini, antrenörümüzü ve sporcularımızı kutluyorum. Amatör sporlara ve kadın spor branşlarına desteğimiz artarak sürecek” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.