Öğrenciler Tarafından Hazırlanan "şelale" Dergisi, İkinci Sayısında Okurla Buluştu

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu Kültür Sanat Dergisi "Şelale"nin ikinci sayısını yayınlandı.Şelale Dergisi’nde öğrencilerin resim, fotoğraf, karikatür gibi eserleri ile araştırma, yazı ve şiirleri yer...

Öğrenciler Tarafından Hazırlanan

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu Kültür Sanat Dergisi "Şelale"nin ikinci sayısını yayınlandı.

Şelale Dergisi’nde öğrencilerin resim, fotoğraf, karikatür gibi eserleri ile araştırma, yazı ve şiirleri yer alırken, ayrıca okulda gerçekleştirilen çeşitli faaliyetler ve haberler de aktarılıyor. Okulun Fotoğrafçılık Kulübü tarafından hazırlanan derginin adının öğrenciler arasında yapılan anket ile belirlendiği ifade edilirken, ayda bir yayınlanacak derginin giderlerinin Okul Aile Birliği tarafından karşılandığı belirtildi.

Cumhuriyet Ortaokulu Okul Müdürü Ümit Küçük, geleceğin yazar, şair ve sanatçılarına yeteneklerini göstermeleri için fırsat vermek adına böyel bir dergiyi hazırladıklarını belirterek, "Dergimizin çıkarılmasında emeği geçen görsel sanatlar öğretmeni Zühtü Bülbül, Türkçe öğretmenleri Hüseyin Kılıç, Şerife Sarkın, Ayşe Aktaş Patır ve Serpil Şahan ile öğrencilere teşekkür ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.