Osb Toplantısına Başkanlık Eden Vali Türker, İncelemelerde Bulundu

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) 2014 yılının son Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında yapıldı.Antalya Organize Sanayi Bölgesi hizmet binasında gerçekleşen toplantıya Antalya Valisi Muammer Türker,...

Osb Toplantısına Başkanlık Eden Vali Türker, İncelemelerde Bulundu

banner390
Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) 2014 yılının son Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında yapıldı.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi hizmet binasında gerçekleşen toplantıya Antalya Valisi Muammer Türker, ATSO Başkanı ve Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ile Antalya OSB Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.

Vali Türker, gündemdeki konuların ele alındığı toplantının ardından Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren sanayi tesislerinde incelemelerde bulundu. İlk olarak 400.000 m2 üretim alanına yayılı Entegre MDF Sanayi tesisi ile 1000’i aşkın personelin hizmet verdiği, 8 farklı ürün grubuna sahip, bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi üreten AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasında incelemelerde bulunan Vali Türker, daha sonra iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren Cam-Saş Cam Sanayi A.Ş. firmasını da gezerek ilgililerden bilgi aldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.