Sanatçı Rukiye Orhan, Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanı Oldu

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Emin Karataş yapmış olduğu basın toplantısıyla, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanlığı’na Rukiye Orhan’ın atandığını duyurdu.Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu...

Sanatçı Rukiye Orhan, Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanı Oldu

banner390
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Emin Karataş yapmış olduğu basın toplantısıyla, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanlığı’na Rukiye Orhan’ın atandığını duyurdu.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Emin Karataş, "Gençlik ve Spor Konfederasyonu Yönetim Kurulu kararıyla Gençlik ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanlığı’na Yazar, Şair ve aynı zamanda Sanatçı Rukiye Orhan atanmıştır. Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Antalya İl Başkanımız Rukiye Orhan’a güvenimiz tamdır. Gençlik ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanımız Rukiye Orhan Gençlik ve Spor Konfederasyonu’nu Antalya sınırları içerisinde kurumlarımız ve kuruluşlarımızda en üst düzeyde temsil edebilir" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.