Türkiye Enduro Şampiyonası Antalya’da Yapılacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu olan Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak.Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7’nci ayak yarışı, 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya...

Türkiye Enduro Şampiyonası Antalya’da Yapılacak

banner390
Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu olan Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak.

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7’nci ayak yarışı, 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya Çakırlar taş ocaklarında, doğal ve yapay engellerle donatılan parkurda Antalya Enduro Motosiklet Kulubü tarafından gerçekleştirilecek.Yarışlar, Antalya’nın eşsiz doğasında, denize 3 kilometre uzaklıktaki parkurda hem seyircilere hem de enduroculara heyecanlı anlar yaşatacak. Bu yıl yeniden takvime dahil edilen Antalya etabı, her türden doğal ve yapay engellerle yarışçılara ve seyircilere keyifli anlar sunacak.

22 Kasım Cumartesi sıralama antrenmanlarıyla başlayacak şampiyonanın final ayağı 23 Kasım Pazar günü ise kıyasıya mücadelelerle yarış severlere büyük heyecan yaşayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.