Kaymakam Kılıç, Ziyaretlere Devam Ediyor

Köyler ve kurumlara yönelik ziyaretler gerçekleştiren Çıldır Kaymakamı Taner Kılıç, Eskibeyrahatun köyü ve 2. Hudut Tabur Komutanlığına ziyaret etti.Kaymakam Kılıç, Çıldır 2. Hudut Tabur Komutanlığını ziyaret ederek, Tabur Komutanı...

Kaymakam Kılıç, Ziyaretlere Devam Ediyor

banner390
Köyler ve kurumlara yönelik ziyaretler gerçekleştiren Çıldır Kaymakamı Taner Kılıç, Eskibeyrahatun köyü ve 2. Hudut Tabur Komutanlığına ziyaret etti.

Kaymakam Kılıç, Çıldır 2. Hudut Tabur Komutanlığını ziyaret ederek, Tabur Komutanı Bülent ATMACA’dan ilçemizin jeopolitik konumu ve sınır güvenliği gibi konularda bilgi aldı.

Eskibeyrahatun köyünü ziyaret ederen Kılıç, Köyün sorunları hakkında bilgi altı. Eskibeyrahatun Köyü Muhtarı İsmet Yıldız, Köy İhtiyar Heyeti ve köylüler tarafından karşılandı. Kaymakam Kılıç, Eskibeyrahatun Köyü muhtarlığında sorunları dinledi. Köy muhtarı İsmet Yıldız ve köy halkı yaşadıkları sorunlardan bahsederek köyleri için gerçekleşmesini istedikleri sorunları Kaymakam Kılıç’a sundurlar.

Sorunları ilk ağızdan dinleyen Kılıç” Eskibeyrahutn köyümüz ilçemizde nüfus yoğunluğu olarak en büyük köyler arasında yer almaktadır 2015 yılı programımız içerisinde bir çok sorunu gidermeyi planlıyoruz. Hep beraber çalışarak sorunları en aza indireceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.