banner417
16 Kasım 2014 Pazar 10:33
119 Okunma
Posof İlçe Başkanı Songül Öner Güven Yeniledi
banner416
AK Parti Posof ilçe teşkilatının beşinci olağan kongresi Posof Belediyesi düğün salonunda yapıldı. Üç adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulda Songül Öner yeniden başkanlığa seçildi.

Kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı. Divan başkanı ve divan heyetinin seçimiyle kongreye katılanların konuşması başladı. İlk söz Ardahan il Genel Meclisi Başkanı Bedrettin Çakıcı’ya verildi. Çakıcı yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgiler verdi. Posof ta ilk defa AK Parti’nin adayı olarak girdiği Belediye Başkanlığını kazanan Cahit Ulgar yaptığı konuşmada hizmetlerini anlattı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, ve AK Parti İl başkanı Yunus Baydar’ın selamlama konuşmalarından sonra konuşan Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, hükümetin icraatları hakkında bilgiler verirken Ardahan ve ilçelerine yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi. Atalay, Ulgar tünelinin en geç beş yılda tamamlanacağı müjdesini verdi.

Yapılan seçimde 401 delegeden 372 si oy kullandı. Üç oy geçersiz sayılarak 259 oy alan Songül Öner tekrar başkan seçilirken, Alpaslan Altun 70 oy alırken Erdinç Atalay ise 40 oy aldı.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64