Vali Ahmet Deniz’in 10 Kasım Mesajı

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 76’ncı yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.Vali Deniz’in mesajında;“Vefatının 76. Yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mutafa Kemal Atatürk’ü,...

Vali Ahmet Deniz’in 10 Kasım Mesajı

banner390
Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 76’ncı yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Vali Deniz’in mesajında;

“Vefatının 76. Yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mutafa Kemal Atatürk’ü, rahmetle ve şükranla anıyoruz.

Tüm dünyaya Tük Milleti’nin esaret altında tutulamayacağını bir kez daha gösteren, çok zor şartlar altında bir cihan imparatorluğunun küllerinden yeni bir devlet inşaa eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ne kadar büyük bir devlet adamı olduğunu görmekteyiz. Bugün hepimize düşen görev, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine ulaşmak için milletçe birlik ve beraberlik içinde daha gelişmiş ve daha kalkınmış bir Türkiye için geçmişimizden güç alarak geleceğe güvenle bakabilmek için çok çalışmalıyız. Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete uğurladığımız bütün gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.