Vali Deniz, Şehit Yakınları Ve Gazilerle Toplantı Yaptı

Şehit aileleri ve gazilerin, talep, sorun ve beklentilerinin karşılanması amacıyla Ardahan Valisi Ahmet Deniz başkanlığında toplantı düzenlendi.Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, şehit yakınları ve gazilerin isteklerini...

Vali Deniz, Şehit Yakınları Ve Gazilerle Toplantı Yaptı

banner390
Şehit aileleri ve gazilerin, talep, sorun ve beklentilerinin karşılanması amacıyla Ardahan Valisi Ahmet Deniz başkanlığında toplantı düzenlendi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, şehit yakınları ve gazilerin isteklerini dinleyen Vali Deniz, “Siz aziz şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz, her zaman bizim için övünç kaynağı olmuşsunuzdur. Sizler bize birer kutsal emanetsiniz. Sizlerin sorunu, sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Elimizden geldiği kadar sizlerin sorun ve sıkıntılarınızı çözmek için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin huzur ve mutluluğunuzu sağlamak, devlet olarak bizim görevimizdir” dedi.

Şehit yakınları ve gazilerin kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyerek not aldıran Vali Deniz, sorunların en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması için ilgili birimlere talimat verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.