banner417
banner425
23 Ekim 2014 Perşembe 16:57
52 Okunma
3 Yaşındaki İzzet’in Cesedini Köpekler Arıyor
banner416
İstanbul’da babası tarafından altını pislettiği gerekçesiyle dövüldükten sonra öldüğü öne sürülen 3 yaşındaki İzzet’in, döküm sahasına gömüldüğü iddia edilen cesedi Ankara’dan gelen özel eğitimli köpekler tarafından arandı.

Kocasından kaçarak polise sığınan anne F.A.’nın iddiasına göre İstanbul Bağcılar’daki evlerinde babası O.K. (37) tarafından altını pislediği gerekçesiyle dövüldükten sonra gömülen İzzet’i arama çalışmalarına yeniden başlandı. Cinayeti kabul etmeyen ve ceset bulunamadığı için serbest kalan hurdacı babanın gösterdiği yerde yapılan ve geçtiğimiz Salı günü ara verilen çalışmalar, Ankara’daki Köpek Eğitim Merkezi’nden timlerin getirdiği ceset arama köpekleriyle bugün öğle saatlerinde yeniden başladı.

Arama çalışmalarına Bursa Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri de katıldı. Ceko, Barby ve Gargi isimli köpekler İzzet’in gömüldüğü iddia edilen bölgenin yanı sıra çevrede de geniş çaplı tarama yaptı. Çalışmalardan akşam saatlerine kadar bir sonuç alınamazken, aramaların yarın da devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426