688 Kişi ve 173 araç!

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü kentte "huzur" uygulamasını gerçekleştirdi

688 Kişi ve 173 araç!

banner390
Polis Huzur Uygulamalarına Devam Ediyor!
İlgili Galeriye Git
Emniyet güçleri, kent merkezinde 6 farklı kavşak ile umuma açık 25 işyerinde uygulama yaptı. Huzur ve güvenliğin sağlanması, aranan şahısların yakalanması amacıyla yapılan uygulamaya 105 polis katıldı.

Yapılan uygulamada 688 şahsın GBT (Genel Bilgi Toplama) sorgulaması yapılırken, sigara içilen 5 işletmeye ve bu işyerlerindeki 8 kişiye kapalı yerde sigara içilmesine izin verme ve sigara içmek suçundan para cezası tatbik edilirken, 5 kişi kimliksizlikten,1 tekel bayisine de 18 yaşı altı şahıslara alkol satmaktan ceza kesildi.

Trafik kontrol uygulamalarında 173 araç kontrol edildi. Uygulamada 4 araç sürücüsüne ehliyetsizlikten, 5 araç sürücüsüne alkollü araç kullanması sebebiyle 1 araç sürücüne muayene eksikliğinden, 1 araçta muşta, 1 adette kesici alet bulundurmaktan sürücüsüne işlem yapıldı.

Emniyet yetkilileri, bu tür uygulamaların Karaman halkının huzuru ve refahı açısından zaman zaman yapılacağını ifade etti

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cizre? - 2 yıl önce
hey maşallah
aynı uygulamaların cizre'de de yapılabilmesi dileği ile.
Avatar
ISMAIL ozdemir - 2 yıl önce
ALLAH RAZI OLSUN.SIZ GOREVDESINIZ KARAMAN HUZURLU.
Avatar
MUSTAFA - 2 yıl önce
bu uygulamaların sürekli yapılması gerçekten çok mühim, özellikle motosikletleri de arayın lütfen, oturak altınta pompalı tüfekten kesici alete kadar herşey taşınıyor.