Afyonkarahisar’da Narkotik Köpekleri İle Uyuşturucu Operasyonu

Afyonkarahisar’da polis tarafından narkotik köpeklerinin de kullanıldığı uyuşturucu operasyonlarında esrar ve ecstasy hapı ele geçirildi.Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Dumlupınar Caddesi üzerinde...

Afyonkarahisar’da Narkotik Köpekleri İle Uyuşturucu Operasyonu

banner390
Afyonkarahisar’da polis tarafından narkotik köpeklerinin de kullanıldığı uyuşturucu operasyonlarında esrar ve ecstasy hapı ele geçirildi.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Dumlupınar Caddesi üzerinde seyyar satıcılık yapan bir şahsın şüpheli tavırları üzerine polis tarafından yapılan kontrolde şahıs üzerinde 2,4 gram esrar maddesi ve 36 adet sentetik uyuşturucu hap (ecstasy) ele geçirildiği, şahsın gözaltına alındığı bildirildi. Polis tarafından yapılan bir başka operasyonda ise, durumundan şüphelenilen 2 şahsın durdurulduğu, yapılan kontrol sonrasında şahısların üzerinde satışa hazır vaziyette küçük kağıtlara sarılmış esrar maddesi ele geçirildiği ifade edildi. Şahısların ikametlerinde narkotik köpeği Rodwy ile yapılan aramada ise 30 gram esrar maddesi ele geçirildiği ve 4 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.