Akaryakıt İstasyonundan Gasp Yapan 2 Kişi Tutuklandı

Tokat’ın Niksar ilçesinde gece yarısı bir akaryakıt istasyonundan gasp yapan yüzleri maskeli iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.Edinilen bilgiye göre, Uluslararası D-100 Karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna gece yarısı...

Akaryakıt İstasyonundan Gasp Yapan 2 Kişi Tutuklandı

Tokat’ın Niksar ilçesinde gece yarısı bir akaryakıt istasyonundan gasp yapan yüzleri maskeli iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, Uluslararası D-100 Karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna gece yarısı giren yüzleri maskeli iki kişi, önce istasyonun elektriklerini kesip marketin camını kırarak içeri girdi. Bu esnada akaryakıt istasyonunda çalışan pompa görevlisi istasyonda uyuduğu sırada marketin camının kırıldığını duyarak uyandı. İstasyondaki görevliyi döven zanlılar bir miktar para ve marketten sigaraları alarak olay yerinden kaçtılar.

İstasyondan gasp yapan 2 şüpheli, jandarmanın sıkı takibi sonucu kısa sürede yakalandı. Yapılan sorgularının ardından mahkemeye sevk edilen iki şüpheli S.M. (17) ve M.M. (19) tutuklanarak cezaevine gönderildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.