Asayiş Uygulamasında 40 Kilo Esrar Ele Geçirildi

Adana’da asayiş ekiplerinin şüphelenerek arama yaptığı otomobilin bagajından 40 kilo esrar çıktı.Edinilen bilgiye göre, Sarıçam ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi, Aytaç Durak Bulvarı’nda uygulama yapan asayiş ekipleri, Ömer S’nin...

Asayiş Uygulamasında 40 Kilo Esrar Ele Geçirildi

banner390
Adana’da asayiş ekiplerinin şüphelenerek arama yaptığı otomobilin bagajından 40 kilo esrar çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Sarıçam ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi, Aytaç Durak Bulvarı’nda uygulama yapan asayiş ekipleri, Ömer S’nin (28) kullandığı 21 AJ 629 plakalı otomobili şüphe üzerine durdurdu.

Polis, sürücünün evrak kontrolünden sonra otomobilde arama yaptı. Arama sırasında bagajı açan polis poşetler içinde 40 kilo esrar ele geçirdi. Asayiş ekipleri sürücüyü gözaltına alarak Narkotik Şube Müdürlüğü’ne teslim etti.

UYUŞTURUCU İLE TOPYEKUN SAVAŞ

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’in göreve gelmesinden sonra uyuşturucuya savaş açması sadece narkotik polislerini değil bütün birimleri harekete geçirdi. Asayiş ekipleri, yunus, güven tim ve diğer bütün birimler uyuşturucuyla mücadeleye girdi. Emniyet birimlerinin uyum içinde çalışması sonucu da şehre giren bütün uyuşturucu maddeleri insanları zehirlemeden ele geçiriliyor. Bu mücadele sonucunda emniyet müdürlüğünün geçen yıl ele geçirdiği uyuşturucu madde sayısını bu yıl ilk 10 ayda bu rakamı geride bıraktığı da öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.