Askerden Kaçtı! Polisten Kaçamadı!

Karaman’da askerden firar eden şahıs eski çalıştığı iş yerini soydu. Birçok olaya karışan asker kaçağı polisin sıkı takibi sonrası yakalandı.

Askerden Kaçtı! Polisten Kaçamadı!

banner390
Askerden Kaçtı! Polisten Kaçamadı!
İlgili Galeriye Git
Karaman’da bir süre önce askere giden ve askerden firar eden Onur Ş. (21), Karaman’a gelerek Güzel Evler Camisi yakınında ki eski çalıştığı elektrikçinin malzeme deposunu soydu.

Malzeme deposundaki bakırlar levhalar ve kabloları çalan hırsızlık şüphelsi bunları hurdacılara sattı. Polisin başarılı operasyonu sonucu yakalanan Onur Ş. Gözaltına alındı. Çaldığı malzemeleri sattığı iş yerleri hakkında da Emniyet tarafından işlem yapıldı. Hırsızlık şüphelisi Onur Ş. Mahkeme tarafından Askeri Savcılığa sevk edildi.

KYK’DA BIÇAKLI KAVGA YAPMIŞTI

Hırsız Onur Ş. KYK da bıçaklı kavgaya karışarak yine gündeme gelmişti. Askerden izine gelen Onur Ş. (21) ile aralarında daha önce husumet olduğu iddia edilen K.Y, (23) kovalamacanın ardından üniversiteyi çevreleyen tel örgüleri aşarak öğrenci yurdu içerisine kadar gelmişti. Kız Öğrenci Yurdu D blok’a kadar çıkan K.Y, kavgada Onur Ş. tarafından bıçaklanmıştı. Yaralı şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken, olaydan sonra kaçan Onur Ş. polis tarafından yakalanarak Askeri Savcılığa sevk edilmişti.

Onur Ş. nin bu olaydan Askeri Mahkemede davasının devam ettiği öğrenilirken Askerden Firar ederek bu suça karıştığı bildirildi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Recep - 2 yıl önce
eyvallah böyle siteye tüm yorumları da silmişssiniz korkaklık yapmayın olur mu ? ;)
Admin ; Gerçek kimliğinizi yazmadan istediğiniz şekilde yorum yapma hakkınızı maalesef yok. Bir önceki gün Vahdet Günvar, dün Ayşe Can adınla yazmışsınız bugün de Recep ismiyle.
Size karşı yazılan küfür , hakaret ve tehdit eden yorumu da yayınlamadık. Yorumların tamamını kaldırdık. Kimsenin maşalığını da yapmayız. Bu arada yorum yazdığınız şahıs sizlerin facebook.com dan direk ona mesaj atmasını da istemiş bilginize...
Avatar
Kepirr - 2 yıl önce
admin kardeş yazıdıklarımız yalan mı niye araştırmıyorsunuz biz aynı kentin insanlarız böyle tehlikeli kişiler yarın bir gün sizide rahatsız ederse o zaman ah vah edersiniz .