banner417
banner425
20 Aralık 2014 Cumartesi 13:12
83 Okunma
Bayrampaşa’da 4 Katlı Binada Kazan Patladı
banner416
Bayrampaşa’da dört katlı bir binada kauçuk kazanı patladı. Büyük hasarın meydana geldiği patlamada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Edinilen bilgiye göre, saat 10.00 sıralarında Bayrampaşa Merkez Mahallesi Güneş Caddesi’nde bulunan 4 katlı binanın üçüncü katındaki işyerinde bulunan kauçuk kazanı patladı. Meydana gelen patlama sonucu olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve sağlık görevlileri sevk edildi. Vatandaşların işyeri sahibi Cengiz Erikdemir’in içeride olduğunu bildirmesiyle olay yerine gelen itfaiye ekipleri binaya girdi. Ekipler patlamanın etkisiyle vücudunda hafif yaraların oluştuğu işyeri sahibi Erikdemir’i binadan çıkardı. Sağlık ekipleri işyeri sahibini olay yerinde ayakta tedavi etti. Patlamanın etkisiyle işyerinde bulunan malzemeler ve binanın camları caddeye savrulurken olay yerinde güvenlik şeridi çekildi. Trafik ise bir süre durduruldu.

Bir vatandaş patlama sesiyle birlikte dışarıya çıktıklarını belirterek, ‘’Bir patlama sesi duyuldu millet dışarı çıktı. Bir baktık oradan ikinci katta patlayan bir kazan ama herhangi bir ölü ya da yaralı bir şey yok. İçeride adam kauçuk kaynatıyor. O kazan patlıyor. Adam o esnada arka tarafta çalışıyor. Kendisinde bir şey yok yani” dedi.

Öte yandan, tek başına çalıştığı öğrenilen iş yeri sahibi Erikdemir’in sabahleyin işyerine geldikten sonra kauçuk kazanını çalıştırdığı, ardından yan odada uyuya kaldığı ve kazanın ısınması sonucu patladığı iddia edildi.

Olay yerine gelen zabıta ekiplerinin, yola savrulan enkazı temizlemesinin ardından cadde tekrar trafiğe açıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426