Bıçaklı Kavga 1 Kişi Yaralı

Gençlerin Kavgası Kanlı Bitti

Bıçaklı Kavga 1 Kişi Yaralı

banner390
Olay bugün saat 13:00 sıralarında Karaman Belediyesi civarında meydana geldi. 

Edinilen bilgiye göre yaşı küçük 2 grup cadde üzerinde karşılaşarak tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kimliği tespit edilemeyen bir şahıs yanında bulundurduğu bıçakla çıkararak Enes K. (16)' yı karnından yaraladı. Yaralanan genç kendi imkanları ile Çarşı Polis Karakolu'na gitti. Karakola çağırılan 112 ekiplerince yaralı Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralının durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Asayiş Şubesi sivil ekipleri kısa süreli çalışmanın ardından bıçaklamayı gerçekleştiren yaşı küçük H.B. (15)'yi suç aletiyle birlikte yakaladı. 

Olaya karışanların, geçtiğimiz hafta okudukları lisede kavga ettikleri, olayında bunun devamı olduğu da öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mosman - 3 yıl önce
her gün bir yenisini daha duyuyoruz, duyacağız.. daha duymadıklarımız var. gençler, insanlar artık çıldırmış, kavga, yaralama, cinayet bazı kesimler için çok basit olaylar ve hatta kendini, çevresine karşı kanıtlama, egosunu tatmin etme, kendi çapındaki çapulcular içinde yükselme aleti olmuş. caydırıcı cezalar yok, yetkililerin toplumun huzuru, refahı için yaptığı bir çalışma yok.. kültür seviyemiz ayaklar altına düştü, ciğeri beş para etmez adamlarla aynı ortamda bulunmak zorunda kalıyoruz. olayın tam detayını bilmiyorum ama belkide o bıçaklanmasaydı, bıçaklayan olacaktı.
aslında bir bakıma da bunlar iyi olaylar. iki pislik kavga ediyor, biri ölüyor biri cezaevine giriyor, toplum iki pislikten arınmış oluyor. kendi kendilerini toplumdan arındırıyorlar..