Devlet Hastanesinde yenilikler devam ediyor

Karaman Devlet Hastanesi Kan Alma Ünitesi Yenilendi

Devlet Hastanesinde yenilikler devam ediyor

banner390
Karaman Devlet Hastanesi yeniliklerine devam ediyor.

Hastaneden yapılan açıklamada;''Kan Alma Ünitesi’ne ve Kan Merkezi’ne alınan yeni koltuklar Karaman halkının hizmetine sunuldu. Yapılan bu değişikliğin, halkımız tarafından olumlu olarak karşılanması, çalışanlar için de yüz güldürücü oldu.

Kan Alma Ünitesi ve Kan Merkezi koltuklarını yerinde inceleyen Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Tuğrul Bulut ve Karaman Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa İpek; halkımızın daha kaliteli ve rahat bir ortamda bulunarak hizmet alabilecekleri, çalışanlarımızın da daha verimli bir hizmet sunacakları, mutlu ve huzurlu bir ortam oluşturarak çalışmalarımızın devam edeceğini belirtti. 

Bizler de Karaman Kamu Hastaneleri Birliği olarak; tüm Karaman halkımızı Kan Bağışı için duyarlı olmaya davet ediyoruz,''dendi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uyutulan halk - 4 yıl önce
tribünlük hareketler bunlar
Avatar
karamanlı - 4 yıl önce
yakında taşınacak olan hastaneye neden masraf ediliyor anlamıyorum
Avatar
sağlıkcı - 4 yıl önce
sevgili karamanlı ve uyuduğunu zanneden halk isimli kardeşlerim yeni hastanede nerede oturmayı planlıyorsunuz bu koltuklar yeni binayada taşınacak ve kullanılacak... niye böyle olumsuz ve gereksiz yorumlar yapıyosunuz hiç anlamadım bunlar art niyetli yorumlar sizleri allaha havale ediyorum...