banner417
banner425
18 Ekim 2014 Cumartesi 14:20
79 Okunma
Freni Boşalan Kamyon Eve Girdi
banner416
Denizli’de eğimli bir yola bırakılan kamyon freni boşalınca geriye kayarak bir eve girdi. Eşyaların zarar gördüğü evde bulunan anne ve oğlu büyük şok yaşadı.

Olay sabah saatlerinde Denizli’nin Yeşilyurt Mahallesi’nde meydana geldi. Bir içecek firmasının içeceklerini bir markete indiren ismi öğrenilemeyen şoför, kamyondan indiği sırada aracın freni boşaldı. Aşağıya doğru eğimli yolda hızla ilerleyen kamyon, İbrahim Yığın’ın tek katlı evine girdi. O sırada kamyonun girdiği odada bulunan Muhammet Yığın ve Hacer Yığın büyük korku yaşadı.

İbrahim Yığın’ın eşi olan Hacer Yığın, yaşadığı korkudan dolayı kontrol amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından şoförün büyük üzüntü yaşadığı gözlenirken, olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Polis ekipleri evde incelemelerde bulunurken, kamyonun evin bir duvarını büyük ölçüde yıktığı ve evin içinde bulunan televizyon ve diğer eşyalara zarar verdiği görüldü.

Evin sahibi İbrahim Yığın’ın oğlu olan Adem Yığın, "Annem ve kardeşim evde otururken freni boşalan kamyon evimize girmiş. Odanın duvarının büyük bölümü yıkıldı. Annem yaşadığı korkudan dolayı panik yaşadı ve tansiyonu yükseldi. Hastaneye kaldırdık. Kazayı ucuz atlattık" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426