banner417
banner425
02 Aralık 2014 Salı 13:53
149 Okunma
Gittiği Hastanede Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti
banner416
Mersin’de sol kolundaki uyuşma için hastaneye giden Ercan Çetin (29), gittiği hastanede kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Mezitli Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nde memur olarak çalışan Çetin’in, rahatsızlanmadan 1 saat önce halı saha maçı yaptığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, bir haftadır kalbinde hafif ağrılar bulunan memur Ercan Çetin, bunun geçici olacağını düşünerek doktora başvurmadı. Dün akşam saatlerinde halı sahada maç yapan Çetin, karşılaşmanın ardından normal bir şekilde evine döndü. Evinde duş alan Çetin, ardından eşi Çiğdem Kaptan Çetin’e sol kolunda uyuşma olduğunu söyledi. Bunun üzerine Çetin, eşi ile birlikte kendi kullandığı araçla bir özel hastaneye gitti. Çetin, burada EKG’si çekildiği sırada iyice fenalaştı. Doktorlar hemen daha teşekküllü bir hastaneye kaldırılması için Çetin’i ambulansa bindirdi. Ortadoğu Hastanesi’ne sevk edilen Çetin, uzun süre yapılan müdahaleye rağmen hayata döndürülemedi. Kalp krizinden hayatını kaybettiği belirlenen Çetin’in cenazesi, otopsisi yapılmak üzere Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sabah saatlerinde otopsisi yapılan Çetin’in cenazesi, görev yaptığı Mezitli Kaymakamlığı’na getirildi. Burada eşi Çiğdem Kaptan Çetin, yakınları ve çalışma arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Çetin’in cenazesi, kaymakamlıktaki töreninin ardından memleketi Gaziantep’e götürüldü. Çetin’in 1 yıllık evli olduğu öğrenildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426