banner417
banner425
24 Ekim 2014 Cuma 15:54
82 Okunma
Hasta Yakını Doktora Saldırdı Ambulansın Camını Kırdı
banner416
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir hasta yakını, hastaya müdahalede bulunmak isteyen ambulans görevlilerine önce ayakkabı fırlattı daha sonra ambulansın camını kırdı.

Alınan bilgiye göre, İzmit Topçular Mahallesi Saraybahçe İlkokulu mevkisinde bir hastaya müdahale etmek isteyen sağlık görevlileri saldırıya uğradı. Aldıkları bir ihbarı değerlendiren sağlık ekipleri, gittikleri adreste yaptıkları kontrollerde hastayı ambulansa aldı. Bu sırada hasta yakını S.O. da ambulansa binmek isteyince ortalık bir anda karıştı. Kurallar gereği ambulansa çok gerekmediği takdirde kimseyi almayan ambulans görevlileri durumu izah etmeye çalışsa da hasta yakını ikna olmadı.

Şikayetçi oldular

Hastayı zorla ambulanstan indiren hasta yakını S.O., daha sonra görevli bayan doktor Esme P.’ye ayakkabı fırlatarak yaraladı ve diğer ambulans görevlilerini tehdit etti. Hızını alamayan hasta yakını daha sonra ambulansa yumruk atarak camını kırdı. Hasta yakını bütün bunları yaptıktan sonra kaçarak kayıplara karıştı. Sağlık ekibi ise Saraybahçe Polis Merkezi’ne giderek S.O. isimli şahıstan şikayetçi oldu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426