Haydarpaşa’daki Karantina Kaldırıldı

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ebola virüsü şüphesiyle kaldırılan yabancı uyruklu şahsın virüs taşımadığı ortaya çıkınca hastanedeki karantina kaldırıldı.Kadıköy İskelesi’nde akşam saat 18.00 sıralarında...

Haydarpaşa’daki Karantina Kaldırıldı

banner390
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ebola virüsü şüphesiyle kaldırılan yabancı uyruklu şahsın virüs taşımadığı ortaya çıkınca hastanedeki karantina kaldırıldı.

Kadıköy İskelesi’nde akşam saat 18.00 sıralarında yerde hareketsiz bir şekilde yatan yabancı uyruklu bir şahıs, vatandaşların ihbarı üzerine Ebola şüphesiyle Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, getirilen siyahi vatandaş nedeniyle yaklaşık 2 saat süreyle karantina altında kaldı. Yapılan testler sonucunda yabancı uyruklu vatandaşta ebola virüsü rastlanmazken tedbir amaçlı olarak hastanede tutulduğu öğrenildi.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde hayat normale dönerken kimi hastaların halen maske taktığı görüldü.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.