İşçiler 4.Toki'yi ateşe verdi!

Karaman'da eylem yapan işçiler 4. Toki'yi ateşe verdi.

İşçiler 4.Toki'yi ateşe verdi!

banner390
İşçiler 4.Toki'yi ateşe verdi!
İlgili Galeriye Git

Edinilen bilgiye göre Üniversite Mahallesi’nde yapılan TOKİ İşçi Konutları inşaatında paralarını alamadıklarını iddia eden işçiler tekrar çatıya çıkarak eylem yapmaya başladılar. Bunun üzerine Olay yerine çok sayıda polis ekibi, sağlık ekipi ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olayın büyümesiyle ortalık savaş alanına döndü. Çatıya çıkan işçiler ise çatıyı ateşe verdiler. Yangın rüzgarın etkisiyle tüm çatıyı sardı. Ayrıca işçiler itfaiyenin yangına müdehale etmesini de engelliyorlar. Polis öçatıyı yakan işçileri gözaltına aldı. Olay ilgili soruşturma devam ediyor.


.


Etiketler; #karamanhaber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali osman Gok - 9 ay önce
Elamn arıyoruz bulamıyoruz daha ise başlamadan para istiyor veriyoruz o halde yaranamiyoruz orada paralarını alamıyorlar çalışıyorlar nasıl iştir bu nasıl mantık tir
Avatar
Osman - 9 ay önce
6 aydır parasını alamayan işçilerin patronuna tek kelime etmeyip işçilere yüklenmenizi normal karşılıyorum. Pedofiliye sessiz kalarak tiynetiniz zaten ortaya çıkmıştı.
Utanacak bir şey arıyorsanız 45 çocuktan başlayın
Avatar
Yusuf - 9 ay önce
Aferiiim çok güzeeel oldu aferim adam olmadiklarda böylemi olur Hak aramak ben de bir Karamanlı olarak Utanç duydum
Avatar
muttalip - 9 ay önce
bazen hakkimizi aradigimiz zaman surec gec isliyor.bazende bitmiyor. insanlarin cani sitresi fazla oluyor. bence zamaninda hakklari verilse iyi olur
Avatar
Tarık - 8 ay önce
Tokiler in mutahitliğini kanallara verilirse kanalları getirirler onlarda bu şekilde yakarlar. Hak aranmalıdır fakat can a mala zarar vermekle hak aranmaz..
Avatar
süleyman yıldız - 8 ay önce
Hakımızı suke suke alırız
Avatar
Gonca ertaş - 3 ay önce
Bence iyi olmuş damlar o kadar clıştılar guvenerek paramızı alırız dıye .E serefsız adam naptı oyladı paralarını vermedi .Vence eylem yapmak hakkımız .Ben olsam aynısını yapardım .Hak aramak suççmu??