Karaman Emniyetinin Titiz Çalışması Sonuç Verdi

Karaman polisinin çabası sonuç verdi, Karaman'da nitelikli dolandırıcılık suçundan aranan şahıslar Kayseri'de alındı. Pazar alanlarında kandırdıkları yaşlı kadınların bileziklerini alıp ortadan kaybolan iki dolandırıcı Kayseri’de yakalandı. Karaman’da 4 ayrı dolandırıcılıktan aranan zanlılar Karaman’da çıkarıldıkları mahkeme kararınca tutuklandı.

Karaman Emniyetinin Titiz Çalışması Sonuç Verdi

Büyü Bozan Dolandırıcılar Cezaevinde!
İlgili Galeriye Git
Karaman’da 4 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan Mehmet G. (46) ve Cafer Ö. (31) Karaman İl Emniyet Müdürlüğü'nün sıkı takibi ve çalışması sonucunda Kayseri'de yakalandı. Zanlılar, yargılanmak üzere Karaman’a getirildi. Karaman'da çıkarıldıkları mahkemede alınan karar doğrultusunda nitelikli suçlu olarak belirlenen zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tutuklanan zanlılar Pazar alanlarında belirledikleri yaşlı kadınların yanlarına giderek kendilerinde büyü olduğunu iddia ediyor ve bu büyüyü kaldırabileceklerini söylüyordu. Üzerlerine büyü olduğunu inandırdıkları yaşlı kadınlardan bilezik istiyorlar ve o bilezikleri okuyup bu büyüden kurtulabileceklerini iddia ediyordu. Bunun üzerine ikna ettikleri yaşlı kadınların bileziklerini alıp ortadan kayboluyordu. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet yildiz - 2 yıl önce
Bunlara deil bunlara inanan insanlara kizmak lazim..