Karaman'da 8 kişi yedikleri tavuktan zehirlendi

4 ü çocuk 8 kişi hastanelerde tedavi altına alındı

Karaman'da 8 kişi yedikleri tavuktan zehirlendi

banner390
Olay Yönbay ve Sağlam ailelerinin öğleden sonra pikniğe gitme kararı sonrası başladı.  


İddiaya göre aileler piknikte yemek için ir alışveriş merkezinden alışveriş yapan Aileler hep birlikte Güldere Köyü yakınlarında ki mesirelik alanına gittiler. Piknikçiler burada mangal yapıp karınlarını doyurduktan sonra bir süre daha vakit geçirdiler.

Daha sonra evlerine dönen ailelerin önce çocukları, daha sonra da yetişkinler istifra edip ishale tutuldular. Evlere çağrılan ambulanslarla Şerafettin Yönbay(45), eşi Yasemin Yönbay(34), kızları Ayşe Yönbay(21) ve Kasım Sağlam(32) Karaman Devlet Hastanesine, kardeş olan Muhammet Ali Yönbay(10) Fadime Yönbay (10), Gülistan Yönbay(7) ile diğer ailenin çocuğu olan Sevda Sağlam(9) Karamanoğlu Mehmetbey Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı.

Tedavisi devam eden şahısların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dursun hakalmaz karaman - 3 yıl önce
benim gözüme bi sey takildi onu yazmadan gecemiycem anne 34 yasinda kizi 21 yasinda yani bu bayan 13 yasinda anne olmus ben söyleyeek bi söz bulamiyorum saygilar
Avatar
matematik ve gerçekler - 3 yıl önce
dursun hakalmaz karama'a arkdaş onu fark ettin de kocayla eşinin yaş farkına nerden kaynaklandığını düşünmedin mi? büyük kız ilk eşinden, anlaşılmıştır umarım?