banner417
banner425
26 Ekim 2014 Pazar 12:28
155 Okunma
Kavgayı Ayırdı Kazada Öldü
banner416
Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde bir bar sahibi, iş yerinde kavgaya tutuşan gençleri ayırıp otomobilleriyle giderken kaza geçirdi. Kazada, bar sahibi ile birlikte 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Adana’da askere gidecek Mustafa K.’yı eğlendirmek için Osman T. Ahmet Can Durmaz (18) Tufanbeyli ilçesine bağlı Güzelim köyünde bulunan bara gittiler. Burada 3 arkadaş alkol alıp eğlenmeye başladı. Ancak bir süre sonra alkolün etkisiyle 3 arkadaş barda bulunan başka şahıslarla tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesini önlemek isteyen barın sahibi eski DSP İlçe Başkanı Cemal Gürsel Aktürk (50) 3 arkadaş ile konuşup sakinleştirmek için dışarı çıkardı. Ancak şahıslar sakinleşmeyince onlarla birlikte otomobillerine kadar yürüdü. Aktürk, şahısların daha sonra da gelip barda kavga çıkarmaması için 3 arkadaşın bindiği otomobile binerek sakinleştirmeye devam etti. Alkollü olmasına rağmen Osman T. direksiyona geçip otomobili Tufanbeyli ilçe merkezine doğru sürmeye başladı. Ancak Karsavuran Köyü yakınlarına gelindiğinde Osman T. yeni yapılan köprüden virajı alamayarak uçtu. Otomobil köprünün ayaklarına çarparak durabildi. Çarpmanın etkisiyle Ahmet Can Durmaz ile Cemal Gürsel Aktürk olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Osman T. ile Mustafa K. olay yerine gelen ambulanslarla Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı.

Yaralıların hayati tehlikesi devam ederken Aktürk, Tufanbeyli’de toprağa verilecek. Durmaz’ın cenazesi ise Adana’ya gönderildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426