Klima Patladı: 1 Yaralı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde, soğutma üzerine faaliyet gösteren bir iş yerinde patlayan klima nedeniyle 1 kişi yaralandı.İddiaya göre, Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle klima patladı....

Klima Patladı: 1 Yaralı

banner390
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde, soğutma üzerine faaliyet gösteren bir iş yerinde patlayan klima nedeniyle 1 kişi yaralandı.

İddiaya göre, Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle klima patladı. Patlamanın etkisiyle etrafa saçılan metal parçaları iş yerinde çalışan ve patlama esnasında dışarıda arkadaşları ile çay içen 27 yaşındaki Ali Dede’nin yüzüne isabet etti.

Ali Dede’yi kanlar içinde gören arkadaşları kendi imkanları ile Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Burada ilk müdahalesi yapılan Dede’nin yüzünde ve göz kapağında yırtık, kafasında ise kırık olduğu tespit edildi. Klima patlaması sonucu yüzünden yaralanan Ali Dede’nin ilk müdahalesinin ardından tam donanımlı hastaneye sevk edilmesi gerektiği belirtildi.

Ali Dede’nin yakınları, çağırdıkları özel bir ambulansla Dede’yi İstanbul’da bulunan özel bir hastaneye götürdü.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.