Niğde’de Kaybolan Dağcıyı Arama Çalışmaları Sürüyor

Ankara’dan, Niğde’de bulunan Aladağlar’a tırmanışa gelen 10 kişilik dağcı grubunda bulunan ve yorulduğu için gruptan ayrılan Tarkan Kuvulmaz’ı arama çalışmaları geceden beri sürüyor.Edinilen bilgiye göre, Ankara’dan Aladağlar’a...

Niğde’de Kaybolan Dağcıyı Arama Çalışmaları Sürüyor

banner390
Ankara’dan, Niğde’de bulunan Aladağlar’a tırmanışa gelen 10 kişilik dağcı grubunda bulunan ve yorulduğu için gruptan ayrılan Tarkan Kuvulmaz’ı arama çalışmaları geceden beri sürüyor.

Edinilen bilgiye göre, Ankara’dan Aladağlar’a tırmanışa gelen 10 kişilik grupta bulunan Tarkan Kuvulmaz’ın 3 bin 588 metre yükseklikteki Alaca zirvesine dün sabah saatlerinde tırmanışa geçtiği öğrenildi. Yorulduğu için dinlenmek üzere gruptan ayrılan Tarkan Kuvulmaz’ı, tipi nedeniyle zirveden inen arkadaşlarının bulamadığı ve jandarma ekiplerine bilgi verdikleri kaydedildi. Verilen bilgi çerçevesinde Jandarma Arama Kurtarma ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri tarafından Tarkan Kuvulmaz’ın bulunması için dün gece çalışma başlatıldı. Tarkan Kuvulmaz’ın bulunması için başlatılan çalışmaların hâla sürdüğü kaydedildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.