Patlamada Yaralanan İşçi Hastanede Yaşamını Yitirdi

Edirne’nin Keşan ilçesindeki şofben patlamasında yaralanarak Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen şahıs yaşamını yitirdi.Van’ın Erciş ilçesinden Edirne’nin Keşan ilçesindeki baraj yapım işine çalışmaya...

Patlamada Yaralanan İşçi Hastanede Yaşamını Yitirdi

banner390
Edirne’nin Keşan ilçesindeki şofben patlamasında yaralanarak Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen şahıs yaşamını yitirdi.

Van’ın Erciş ilçesinden Edirne’nin Keşan ilçesindeki baraj yapım işine çalışmaya giden Mehmet Sıddık Gülsever (53) ile aynı iş yerinde çalışan arkadaşları Yasin Ceber (35), Barış İşleyen (28) ve Şaban Arık (24) kaldıkları koğuşta şofben tüpünün patlamasıyla ağır şekilde yaralandı. Yaralı Gülsever ambulansla önce Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı burada yanık ünitesi olmadığı için Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Talihsiz işçi 15 gün boyunca sevk edildiği Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gördü. Ancak vücudunda 3. derece ağır yanık olan Gülsever, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşam savaşını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası Gülsever’in cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilerek toprağa verilmek üzere memleketi Van’a götürüldü.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.