Pompalı tüfekle saldırıda 3 yaralı 11 göz altı

Yaralı adam ambulansla Konya'ya sevk edilirken, polis olayı kısa zürede çözerek failleri yarım saatte yakaladı

Pompalı tüfekle saldırıda 3 yaralı 11 göz altı

Karaman'da pompalı tüfekli saldırıda 3 yaralı 11 gözaltı
İlgili Galeriye Git
 Silahlı saldırı Rauf Denktaş Mahallesi 1. İstasyon Caddesi Pancar Kavaşığı yakınında meydana geldi.

İddiaya göre alacak verecek yüzünden tartışmaya başlayan iki grubun tartışması kavgaya dönüştü. 16 yaşındaki H.Ö. yanında getirdiği pompalı tüfeği ile kavga ettikleri N.D.(32),A.K.(27)ve M.Y.'ye(30) doğrultarak 2 el ateşledi.

Çıkan saçmalar sonucu N.D.(32) kasığından ağır yara alırken, A.K. başından ve M.Y.'ye de elinden hafif şekilde yaralandı. Yaralılar ambulansla  Karaman Devlet Hastanesine kaldırılırken polis caddeyi trafiği kapatarak, geniş güvenlik önlemleri aldı. Saldırı sonrası emniyet yetkilileri olayı kısa sürede çözerek, saldırıyı yapan 16 yaşındaki H.Ö.'yü saldırıda kullandığı tüfekle birlikte ele geçirerek olaya karıştığı iddia edilen 11 kişiyi de göz altına aldı. 

N.D. Karaman Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Konya'ya sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
soylummt - 3 yıl önce
geçmiş olsun yaralılara acil şifalar dileriz.
aman öfkede akıl olmaz derler ya işte olan birilerine kızıpta başınızı belalara kavgalara sokmayınız. kavga olan yerde kaçın. haklı olsanız dahi zaman değişin ara verinki sona eyvah keşke yapmasaydım demeyiniz. var korktu desinler c.allahtan korkan kavga etmez , hakaret etmez.şu huzrumuz yerine gelmiş iken kavgalar huzursuzlıklar niye geçmiş olsun sağlık sihatli bereketli günler dilerim..