Restorana Kurşun Yağdırdı

Düzce’de silahlı bir şahıs, restorana kurşun yağdırdı. Restoranın camlarına isabet eden kurşunlardan şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.Olay, akşam saatlerinde Düzce merkez’de Rasim Bedir Paşa Bulvarı üzerinde bulunan restoranda...

Restorana Kurşun Yağdırdı

banner390
Düzce’de silahlı bir şahıs, restorana kurşun yağdırdı. Restoranın camlarına isabet eden kurşunlardan şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Olay, akşam saatlerinde Düzce merkez’de Rasim Bedir Paşa Bulvarı üzerinde bulunan restoranda meydana geldi. Alınan bilgilere göre bir şahıs silahını çıkartarak restoranın kasa bölümüne ateş etti. 7 el ateş eden şahıs yürüyerek olay yerinden uzaklaştı. Açılan ateşle restoranın camları kurşun delikleriyle dolarken olayın meydana geldiği saatte dolu olan restoranda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri eşkali belirlenen şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Çevrede bulunun güvenlik kameralarının kayıtları incelemeye alınırken, görgü tanıklarının ifadesine başvuruldu. Olayın nedeni henüz belirlenemedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.