Sabah Ticari Taksi Çaldı, Akşam Cezaevine Girdi

Malatya’da müşteri olarak bindiği ticari taksiyi çalan hırsızlık şüphelisi yakalandıktan sonra tutuklandı. Şüphelinin 70 ayrı suçtan kaydı bulunuyor.Olay, bugün sabah saatlerinde Taştepe Mahallesinde meydan geldi. Bindiği ticari taksiye...

Sabah Ticari Taksi Çaldı, Akşam Cezaevine Girdi

Malatya’da müşteri olarak bindiği ticari taksiyi çalan hırsızlık şüphelisi yakalandıktan sonra tutuklandı. Şüphelinin 70 ayrı suçtan kaydı bulunuyor.

Olay, bugün sabah saatlerinde Taştepe Mahallesinde meydan geldi. Bindiği ticari taksiye Taştepe’de verdiği adrese giden M.Ö. adlı şahıs, taksiden indikten sonra ücreti vermek için taksi sürücüsü Ö.D.’yi yanına çağırdıktan sonra, hızlı bir hareketle taksiye binerek aracı kaçırarak çaldı.

Taksi sürücünün ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri durumu yol güzergahlarındaki trafik ekipleri ile jandarma birimlerine de bildirdi. M.Ö., ticari taksi ile Doğanşehir’in Sürgü Mahallesinde trafik polisi ve jandarma ekiplerince durdurularak yakalandı.

Asayiş Şubesi’nin başarılı organizasyonu sonucunda yakalanan M.Ö.’nün 70 ayrı suçtan kaydı bulunduğu ve 9 ayrı suçta ise arandığı belirlendi.

Asayiş Şubesindeki sorgusunun ardından sevk edildiği adli makamlarda akşam saatlerinde tutuklanarak cezaevine gönderildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.